• Održan kontaktni seminar „Kvalitetno dualno učenje u inicijalnom strukovnom obra...

Održan kontaktni seminar „Kvalitetno dualno učenje u inicijalnom strukovnom obrazovanju i osposobljavanju“

U periodu od 29. studenog do 2. prosinca 2021. godine održan je u Leuvenu, Belgiji, kontaktni seminar „Kvalitetno dualno učenje u inicijalnom strukovnom obrazovanju i osposobljavanju“. Seminar je organiziran s ciljem da sudionicima pruži priliku da se okupe i podijele svoja iskustva te pronađu partnere za buduće projekte, kao i da unaprijede svoje vještine i znanja u okviru planiranja međunarodnih projekata na temu kvalitetnog dualnog učenja u inicijalnom strukovnom obrazovanju i osposobljavanju.

Hrvatska obrtnička komora već dugi niz godina aktivno sudjeluje u pripremi i provedbi Erasmus+ projekata u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te će ideje, kao i kontakte ostvarene prilikom ovog seminara iskoristiti u pripremi budućih projektnih prijedloga.

Prezentacija sa sastanka dostupna je u prilogu.

Kontaktni seminar organiziran je u okviru Aktivnosti osposobljavanja i suradnje u sklopu programa Erasmus+ (TCA- Training and cooperation activities), koji provodi Agencija za mobilnost i programe EU.

Financira EU_logo

Preuzimanja