Suradnja s Michelangelo Foundation – kreativnost u obrtništvu

Hrvatska obrtnička komora partner je sa švicarskom organizacijom Michelangelo Foundation, koja radi na jačanju, očuvanju i podršci tradicijskih i umjetničkih obrta u Europi. Ove jeseni pokrenut će potpuno novu digitalnu platformu i vodič za posjetitelje, Homo Faber Guide, a također će otvoriti za sve obrtnike i umjetnike u Europi mogućnost prijave za predstavljanje u samome Vodiču. To se postiže pomoću alata za procjenu- The Master’s Touch Evaluation Tool!

Na alat za samoprocjenu možete se prijaviti OVDJE.

Alat omogućuje obrtnicima samoprocjenu prema jedanaest kriterija izvrsnosti koji su definirani knjigom The Master's Touch. Na temelju detaljnog upitnika ocjenjuje se u kojoj mjeri obrtnik ispunjava jedanaest kriterija potrebnih za sudjelovanje u projektima organizacije Michelangelo Foundation. Alat također nudi jedinstveno profiliranje skupa vještina obrtnika, jasno identificirajući područja stručnosti i kompetencija te područja na kojima postoji prostor za daljnji razvoj.

Istražite alat i procijenite svoju prikladnost za pridruživanje zajednici!