• U Obrtničkoj komori Splitsko dalmatinske županije dodijeljene povelje i majstors...

U Obrtničkoj komori Splitsko-dalmatinske županije dodijeljene povelje i majstorske diplome

U Obrtničkoj komori Splitsko-dalmatinske županije 15. rujna 2021. godine održala se svečana dodjela Povelja Hrvatske obrtničke komore i uručenje majstorskih diploma.

Predsjednik Obrtničke komore SDŽ Povelje HOK-a uručio je Turističkoj zajednici grada Splita, Školi za dizajn, grafiku i održivi razvoj iz Splita te Klesarskoj školi iz Pučišća.

Isto tako Povelje su dobili i zaslužni obrtnici i to: vlasnica frizerskog salona u Kaštelima Radmila Vranješ, Antun Frančić iz Kaštela te Ivo Božinović, umirovljeni automehaničar iz Splita.

Novim majstoricama i majstorima diplome je uručio dožupan Splitsko-dalmatinske županije gosp. Ante Šošić, koji je tom prilikom istaknuo da je u našoj županiji trenutno 12.100 obrtnika te da se nada da će današnji majstori, postati sutrašnji poduzetnici, kao i da će doprinositi rastu i razvoju županije.

humanitarna akcija