Svečanost dodjele priznanja obrtnicima jubilarcima Udruženja obrtnika Novi MarofUdruženje obrtnika Novi Marof organiziralo je svečanost dodjele priznanja obrtnicima koji ove godine obilježavaju 10, 20, 30, 40 i 50 godina postojanja obrta.

Svečanost je održana, 22. studenog u Ugostiteljskom obrtu „Romantika“ kao dio redovne godišnje Skupštine Udruženja obrtnika Novi Marof.
Prisutne je pozdravio predsjednik Udruženja obrtnika Novi Marof, Zvonimir Pisačić i izrazio zadovoljstvo velikim brojem obrtnika koji primaju priznanja za svoj dugogodišnji rad.
Svečanosti je prisustvovao i Mario Milak, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije koji je podijelio priznanja obrtnicima jubilarcima te im čestitao na uspjehu i njihovom doprinosu u podizanju ugleda obrtništva.

Posebne čestitke uputio je Ugostiteljskom obrtu  „Kristal“, vlasnice Mihaele Martinjak, koji ove godine obilježava 40 godina rada te ugostiteljskom obrtu „Lovac“, vlasnika Dominika Meštrića i dimnjačarsko-pećarsko trgovačkom obrtu, vlasnika Miljenka Kišaka, koji su obilježili čak 50 godina neprekidnog poslovanja i zahvalio na njihovom neprekidnom radu i zalaganju za očuvanje obrtničke tradicije.