S poslodavcima o naukovanju i provođenju mjera zaštite na radu

U zajedničkoj organizaciji obrtničkih komora Bjelovarsko-bilogorske, Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske i Varaždinske županije jučer je organiziran webinar "Poslodavci i naukovanje" koji je okupio više od šezdeset sudionika.

Stručna suradnica za obrazovanje Obrtničke komore Međimurske županije Marijana Haman nazočne je upoznala sa svim značajnim temama koje se odnose na poučavanje naučnika u radionici obrtnika ili poduzetnika i svim procesima koji se tiču izdavanja licencije za naukovanje, polaganje majstorskog ispita i ispita osnovna znanja o poučavanju učenika na naukovanju. U drugom dijelu webinara je inspektor Državnog inspektorata Srećko Tot govorio o iskustvima u procesu licenciranja i inspekcijskom nadzoru radionica, zaštiti na radu i potrebi strogog pridržavanja mjera kako bi se spriječile ozljede na radu i ostale neželjene posljedice.

humanitarna akcija