• Područna obrtnička komora svečano uručila priznanja HOK a za 2022. godinu

Područna obrtnička komora svečano uručila priznanja HOK-a za 2022. godinu

Na prvoj redovnoj sjednici Skupštine, održanoj 21. prosinca 2022. godine, Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije donijela je program rada i financijski plan za 2023. koji je prvi put izražen u novoj valuti – euru. Također, kao i svake godine, uručena su priznanja Hrvatske obrtničke komore za 2022. godinu zaslužnim obrtnicama i obrtnicima s područja Virovitičko-podravske županije, a dijelili su ih predsjednik Obrtničke komore VPŽ Stjepan Kenjerić, predsjednik HGK-Županijske komore Virovitica Zlatko Pleša i pročelnik Ureda za razvoj Grada Slatine Marin Kokorić.

Zahvalnice za izniman doprinos razvoju obrtništva i unapređenju rada obrtničkih asocijacija dobili su: Dražen Boljkovac – vlasnik obrta “Prijevoz Boljkovac” iz Orahovice, Josip Jambrešić – vlasnik obrta “Def” iz Čačinaca, Tomislav Maloča – vlasnik obrta “Maloča” iz Virovitice, Darko Takač – vlasnik obrta “Ru-da” iz Nove Bukovice i Davor Županić – vlasnik obrta “Županić” iz Virovitice. Priznanja su dobili: Sandra Jadek – vlasnica obrta “Sandrini kolači” iz Slatine, Drago Knežević – vlasnik obrta “Knežević” iz Orahovice, Krešimir Kostelac – vlasnik obrta “Fructus” iz Orahovice, Slavko Stjepić – vlasnik obrta “Gradnja Stjepić” iz Novog Antunovca i Jasna Zvonar – vlasnica obrta “Slatki san” iz Pitomače.

Povelje za izniman doprinos razvoju obrtništva i obrtničkih institucija dobili su: Marijana Dijaković – vlasnica obrta “Dijaković” iz Pitomače, Bruno Fabijanac – vlasnik obrta “Fabijanac-plast” iz Slatine, Nikolina Matoković – vlasnica obrta “Stella” iz Virovitice, Josip Perković – vlasnik obrta “Perković” iz Slatine te Zlatko Štefanić – vlasnik obrta “Štefanić” iz Pitomače.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija