• Organizatori „Viroexpo“ a spremni održati sajam čim epidemiološke okolnosti budu...

Organizatori „Viroexpo“-a spremni održati sajam čim epidemiološke okolnosti budu povoljne

Prije godinu dana Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede „Viroexpo“, koji se trebao održati od 13. do 15. ožujka, odgođen je zbog pandemije uzrokovane koronavirusom. Nepovoljna epidemiološka situacija onemogućila je održavanje ove međunarodnu manifestaciju i na jesen. Novi predviđeni datumi održavanja planirani su od 12. do 14. ožujka, a s obzirom na trenutno epidemiološko stanje i oni su još uvijek upitni. „U kontaktu smo s izlagačima iz Hrvatske i susjednih zemalja, predstavnicima stranih država odnosno njihovim veleposlanstvima. Kada Nacionalni stožer civilne zaštite bude dao dozvolu da se takve manifestacije, odnosno sajmovi kao „Viroexpo“ budu mogli održavati, mi ćemo biti spremni, bilo to u travnju, svibnju, lipnju ili srpnju. U svakom slučaju vjerujem da ćemo ove godine održati sajam“, rekao je Bojan Mijok, direktor „Viroexpo“-a i pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo i poljoprivredu Virovitičko-podravske županije. Podsjetimo, organizatori i pokrovitelji „Viroexpo“-a su: Virovitičko-podravska županija, Grad Virovitica, HGK-Županijska komora Virovitica, Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije i Turistička zajednica Virovitičko-podravske županije. Tehnički organizator sajma je županijska tvrtka Viroexpo d.o.o.

humanitarna akcija