• Održano predavanje na temu deficitarnih obrtničkih zanimanja u Poduzetničkom ink...

Održano predavanje na temu deficitarnih obrtničkih zanimanja u Poduzetničkom inkubatoru Ploče

U sklopu manifestacije “Dani otvorenih vrata EU projekata” te u suradnji s Obrtničkom komorom Dubrovačko-neretvanske županije i Centrom za informiranje i savjetovanje o karijeri Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Područnog ureda Dubrovnik, u Poduzetničkom inkubatoru Ploče organizirano je predavanje na temu deficitarnih zanimanja te predstavljanje i obilazak poduzetničkog inkubatora čija realizacije je financirana putem EU fondova.

Predavanje je održano učenicima osmih razreda OŠ “Vladimir Nazor Ploče”, a obuhvatilo je pregled deficitarnih zanimanja i mogućnosti obrazovanja za obrtnička zanimanja u DNŽ, prednosti izbora deficitarnih zanimanja, mogućnosti nakon stjecanja obrtničkog zvanja te pregled dostupnih stipendija.

Učenicima se predstavio i uspješan pločanski obrtnik Goran Marković, vlasnik frizerskog salona Gogo.

Europe In My Region je komunikacijska kampanja koja se provodi na razini EU-a kao način poticanja građana da otkriju projekte u svojoj blizini koje financira EU te da saznaju više o njima.

humanitarna akcija