Održan Dan otvorenih vrata Strukovne škole Đurđevac

lorem ipsum dolor sit thumb

U sklopu projekta Centar kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije i predstavljanja Erasmus+ projekata, u prostorima Strukovne škole Đurđevac, 09. svibnja 2022. godine organiziran je Dan otvorenih vrata Strukovne škole Đurđevac i Dan predstavljanja projekata koje Strukovna škola Đurđevac provodi.

Učenici strukovnih zanimanja ovom su prilikom predstavili i prezentirali svoja zanimanja, dosadašnja postignuća i mogućnosti obrazovanja u svojoj školi.

U ime Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije Danu otvorenih vrata Strukovne škole Đurđevac prisustvovali su tajnik Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije Božo Barać i suradnica Marinela Bašić.

Danu otvorenih vrata prisustvovao je i župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren s pročelnikom Darkom Masnecom i pročelnicama Melitom Ivančić i Anom Mušlek.

Tijekom posjeta, s ravnateljem škole Darkom Špoljarom dogovoreno je organiziranje promocije strukovnih zanimanja u Đurđevcu 26. svibnja 2022. godine, a svoj doprinos organiziranju ovog događanja dat će i Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija