Održan 19. Dječji sajam u Virju

lorem ipsum dolor sit thumb

U petak 10. lipnja 2022. održan je 19. Dječji sajam u školskom dvorištu Osnovne škole prof. Franje Viktora Šignjara u Virju.

Pod pokroviteljstvom Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije, Koprivničko-križevačke županije i Općine Virje u Sajam su organizirali učenici i nastavnici Osnovne škole F.V. Šignjara.

Sajam su otvorile u ime Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije Marinela Bašić te Koprivničko-križevačke županije pročelnica Službe ureda župana Melita Ivančić.

Sajam je su posjetili brojni učenici, roditelji i ostali posjetitelji, a manifestacija je završila tradicionalnim izvlačenjem tombole.

Dječji sajam rezultat je zajedničkog rada učenika, učitelja, svih zaposlenika škole, roditelja i sponzora sa svrhom razvijanja poduzetničkog duha djece.

Ponosni smo što su naši obrtnici prepoznali važnost ove manifestacije i svake godine u sve većem broju pomažu organizaciju dječjeg sajma te im se ovim putem zahvaljujemo.

Ove godine svojim donacijama pridonijeli su:

• EMBER, obrt za izadu suvenira, vl. Marko Solar
  • SKLOP, obrt za obradu metala i posredovanje u trgovini, vl. Tihomir Marjančić
  • FEROZ obrt za proizvodnju pića, trgovinu, poljoprivredu i usluge, vl. Darko Ivančan
  • LATICA, cvjećarsko-aranžerski i proizvodni obrt, vl. Sonja Karlović
  • VRAŽJA KRV, uzgoj voća i povrća, proizvodnja voćnih vina i rakija, vl. Zlatko Despotušić
  • MEDIČARNA ŠPIČKO, medičarski, svjećarski i trgovački obrt, vl. Mihael Špičko
  • VJENČIĆ proizvodnja i cvjećarsko-aranžerske usluge, vl. Alen Glavica
  • Proizvođački, trgovački, istraživački i uslužni obrt "PAMPA-TEA", vl. Krešimir Krznarić
  • Proizvodnja, trgovina i popravak obuće i kožne galanterije MOBY DICK , vl. Darko Frankol
  • Trgovački obrt, uzgoj i njega kućnih ljubimaca"ZOO CENTAR PIRANA", Štefica Brinc
  • ŠIPEK, obrt za proizvodnju i usluge, vl. Matej Šipek