• Obrtnička komora Splitsko dalmatinske županije donirala sredstva KBC u Split za ...

Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije donirala sredstva KBC-u Split za borbu protiv korona virusa

Predstavnici Obrtničke komore SDŽ na čelu s predsjednikom Ivanom Gotovcem uručili su danas donaciju u iznosu od 30 tisuća kuna KBC-u Split za potrebe borbe protiv koronavirusa. Predstojnik Klinike za infektologiju dr. Ivo Ivić posebno je istaknuo da je donacija bila inicijativa županijske komore čiji su predstavnici vodili računa o situaciji i potrebama. Svaka pomoć je velika, a ovu ćemo iskoristiti za poboljšanje radnih uvjeta, zaključio je Ivić.

Iako i sami u teškoj situaciji, obrtnici su prepoznali izniman trud splitske bolnice koja se nalazi na prvoj crti obrane od koronavirusa. Predsjednik Gotovac pozvao je na odgovornost svih sugrađana te istaknuo potrebu održavanja normalnih uvjeta za rad. Nužno je da je što više ljudi zdravo, odnosno da imamo što manje bolesnih u gradu, županiji i državi. Iako situacija nije dobra, obrtnici ne staju i bore se - poručio je optimistično za kraj.