Obrtnička komora Split u humanitarnoj akciji

lorem ipsum dolor sit thumb

Pogođeni viješću o poplavi koja je zadesila vrgorački kraj, a posebno zaseok Kokoriće, predstavnici Obrtničke komore Splitsko-dalmatinske županije u hipu su se organizirali i pod pokroviteljstvom Obrtničke komore Split otišli na najugroženije područje, kako bi bar malo pomogli ljudima pogođenima poplavom. Organizirali su te pripremili tople obroke od ribe za predstavnike HGSS-a i tamošnje stanovništvo, među kojima ima i istaknutih i vrijednih obrtnika. Tako su predsjednik Ceha ugostitelja Stjepan Slišković, predsjednik Ceha ribara Antonio Šunjić, potpredsjednik Obrtničke komore Split Vilim Bujević, zajedno sa domaćinima, predsjednikom Udruženja obrtnika Vrgorac Antom Tolićem i predsjednikom Ceha ugostitelja UO Vrgorac Zvonimirom Pervanom pripremali rižote, brudete, pečenu i prženu ribu za stanovništvo i ljude koji im nesebično pomažu prevladati i sanirati elementarnu nepogodu koja ih je zadesila. Nadamo se da je ova mala, a ipak velika gesta pružila ljudima osjećaj da nisu sami u nevolji koja ih je zadesila.

humanitarna akcija