• Obrtnička komora Koprivničko križevačke županije organizirala cijepljenje obrtni...

Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije organizirala cijepljenje obrtnika i njihovih zaposlenika

Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije je u suradnji sa Stožerom civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije i Zavodom za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije organizirala cijepljenje obrtnika i njihovih zaposlenika protiv bolesti COVID-19.

Cijepljenje je bilo organizirano na punktovima u Koprivnici i Križevcima u subotu 29. svibnja 2021. godine, a odaziv obrtnika i njihovih zaposlenika za cijepljenje je bio velik.

Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije poziva i ostale obrtnike te čitavo radno aktivno stanovništvo da se odazovu pozivu za cijepljenje kako bi se svakodnevni život, ali i poslovanje svih obrtnika što prije vratilo u stanje prije pandemije.

humanitarna akcija