• Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije kao partner Projekta "Korak bli...

Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije kao partner Projekta "Korak bliže zaposlenju"

lorem ipsum dolor sit thumb

Temeljem Projekta „Korak bliže zaposlenju“ u sklopu Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja gdje je nositelj Projekta Javna ustanova razvojna agencija Bjelovarsko-bilogorske županije, a jedan od partnera je i Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije, pruža se mogućnost besplatnog osposobljavanja za poslove operatera CNC tokarilicom i CNC glodalicom te osposobljavanje za obavljanje poslova montera suhe gradnje.

Program je besplatan te se edukacija održava u Bjelovaru, a polaznicima je osiguran putni trošak. Ovo je jedinstvena prilika za sve zainteresirane koji se mogu javiti u Javnu ustanovu razvojne agencije Bjelovarsko-bilogorske županije (JURA BBŽ) na broj telefona: 043/225 999