Obrtnicima i poduzetnicima predstavljene mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

U srijedu 07. veljače u prostorijama HGK Županijske komore Koprivnica održana je prezentacija i predstavljanje mjera aktivne politike zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prezentaciju je HZZ Područni ured Križevci organizirao u suradnji s Obrtničkom komorom Koprivničko-križevačke županije i HGK Županijskom komorom Koprivnica.

Uvodno su se prisutnima obratili Ratimir Ljubić, zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije i Vesna Kuterovac, predstojnica HZZ Područnog ureda Križevci, a nakon toga su prisutnim obrtnicima i poduzetnicima predstavljene mjere aktivne politike zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za 2024. godinu i sustav vaučera za obrazovanje.

HOK Obrtnik Plus
HOK Majstori ljepote