• Nastup obrtnika Koprivničko križevačke županije na 31. Zagorskom gospodarskom zb...

Nastup obrtnika Koprivničko-križevačke županije na 31. Zagorskom gospodarskom zboru

lorem ipsum dolor sit thumb

U četvrtak 7. rujna 2023.g. otvoren je 31. Zagorski gospodarski zbor u Krapini, najznačajnija i najveća gospodarska manifestacija u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Zagorski gospodarski zbor okupio je velik broj poduzetnika i obrtnika koji prezentiraju gospodarski, obrtnički i turistički potencijal, ali i bogatu ponudu poljoprivrednih proizvoda.

U organizaciji Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije svoje proizvode su na 31. Zagorskom gospodarskom zboru već tradicionalno izlagali i obrtnici iz Koprivničko-križevačke županije.

Otvorenju Zagorskog gospodarskog zbora je prisustvovao zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije Ratimir Ljubić, a u ime Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije otvorenju sajma je prisustvovala tajnica Marinela Bašić.

Izlagači su izrazili zadovoljstvo ovogodišnjim izlaganjem na 31. Zagorskom gospodarskom zboru.

HOK – Vaš izvor informacija