• Izlagači iz Koprivničko križevačke županije izlagali na 29. Jesenskom Međunarodn...

Izlagači iz Koprivničko-križevačke županije izlagali na 29. Jesenskom Međunarodnom bjelovarskom sajmu

lorem ipsum dolor sit thumb

U petak 9. rujna ministrica poljoprivrede Marija Vučković svečano je otvorila 29. Jesenski međunarodni bjelovarski sajam koji se do 11. rujna održavao na sajamskom prostoru u Gudovcu.

Programu otvorenja prisustvovao je i župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren, a u ime Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije otvorenju su prisustvovali tajnik Božo Barać i Marinela Bašić.

Koprivničko-križevačka županija već niz godina organizira predstavljanje izlagača na zajedničkom izlagačkom prostoru, što je organizirano i ove godine u suradnji sa županijskom Obrtničkom komorom i županijskom Turističkom zajednicom.

Ministrica Vučković pozdravila je izlagače te poručila kako je strateški cilj učinkovito korištenje resursa kako bi se stvorio jak lanac opskrbe hranom koji je vitalan za održavanje hrvatskog sela.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija