Izabrani novi predsjednik i potpredsjednik Udruženja

Na sjednici Skupštine Udruženja obrtnika općine Pitomača, održane 13. prosinca 2021. godine, izabrani su novi predsjednik i potpredsjednik Udruženja. Zbog neopozivih ostavki na te dužnosti dosadašnjeg predsjednika Mladena Balića i potpredsjednika Dražena Hrvojića, članovi Skupštine izabrali su za novog predsjednika Željka Šubića, vlasnika obrta za prijevoz i usluge „Autoprijevoznik“ iz Kladara te za novog potpredsjednika Danijela Petkovića, vlasnika obrta za knjigovodstvene usluge „TD“ iz Pitomače.

Skupština je također odlučila da Željko Šubić umjesto Mladena Balića bude novi predstavnik Udruženja u Skupštini Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije, a također slijedom funkcije predsjednika udruženja bit će i novi član komorskog Upravnog odbora. U preostalom dijelu sjednice Skupština je donijela program rada i financijski plan Udruženja za 2022. godinu, a raspravljalo se i o predstojećim izmjenama i dopunama Zakona o obrtu te mogućim alternativama u radu nakon toga.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija