• Izabran novi predsjednik Obrtničke komore Ličko senjske županije

Izabran novi predsjednik Obrtničke komore Ličko-senjske županije

Skupština Obrtničke komore Ličko-senjske županije povjerenje za obnašanje dužnosti predsjednika ukazala je doktoru prometnih znanosti iz Gospića, Josi Vrkljanu, nakon što je dosadašnji predsjednik Marko Sokolić otišao u zasluženu mirovinu nakon 45 godina ugostiteljskog staža.

Skupština koja je održana u KIC Gospić po strogim epidemiološkim mjerama, uz izbor novog predsjednika, prihvatila je izvješće o radu i financiranju, izvješće Nadzornog odbora te informaciju o financijskoj obvezi Komore vezano uz zamjenu krovišta, kao i izradi monografije obrtništva županije.

Novoizabrani predsjednik OK Ličko-senjske županije, Joso Vrkljan dolazi iz gospićkog Udruženja obrtnika gdje je obnašao dužnost člana Ceha ugostitelja te Upravnog odbora i dopredsjednika Udruženja obrtnika Gospić. Vrkljan je istaknuo kako su cehovi temelj djelovanja komore, a timski rad jamstvo uspjeha za raelizaciju planiranih aktivnosti.

humanitarna akcija