• Irena Kovačić kandidatkinja za predsjednicu Obrtničke komore Koprivničko križeva...

Irena Kovačić - kandidatkinja za predsjednicu Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije za mandatno razdoblje 2022.-2026.

Upravi odbor Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije na svojoj sjednici održanoj 6. srpnja 2022. godine donio je Odluku da je gospođa Irena Kovačić kandidatkinja Upravnog odbora Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije za predsjednicu Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije za mandatno razdoblje 2022.-2026.

Udruženje obrtnika Đurđevac i Udruženje obrtnika Križevci također su predložili gospođu Irenu Kovačić za predsjednicu Komore, a očekuje se da će njezinu kandidaturu podržati i njezino matično Udruženje obrtnika Koprivnica.

Zaključeno je da je gospođa Irena Kovačić svojim radom zaslužila da bude predsjednica još jedan mandat te da u ovim izazovnim vremenima sačuva zajedništvo Komore i sva tri Udruženja obrtnika.

Pored navedenog, razmatrane su i ostale aktivnosti Komore i Udruženja obrtnika te je raspravljano o aktivnostima i obvezama koje su u najavi.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija