Dubrovačka trpeza na Stradunu

Dubrovačka trpeza na StradunuU organizaciji Grada Dubrovnika, Turističke zajednice grada Dubrovnika, Županije Dubrovačko-neretvanske, Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije, Hrvatska gospodarske komore – Županijske komore Dubrovnik, Ceha ugostitelja i turističkih djelatnika i Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik jučer se na Stradunu održao gastronomski događaj Dubrovačka trpeza.

Događaj je održan kao vrhunac manifestacije Good Food Festival 2019. na kojem je sudjelovalo 50-tak ugostitelja, vinara i tvrtki koji su na 140-metarskoj trpezi izložili svoje delicije i vina. Sav prihod, kao i svake godine, išao je u dobrotvorne svrhe. Ove godine je namijenjen Udruzi za zaštitu prava psihijatrijskih pacijenata i unaprjeđenje duševnog zdravlja i kvalitete života “Lukjernica” i Društvu multiple skleroze Dubrovačko – neretvanske županije.