Donacija Obrtničke komore Međimurske županije Županijskoj bolnici Čakovec

Obrtnička komora Međimurske županije u suradnji s Hrvatskom obrtničkom komorom pripremila je donaciju antivirusne zaštitne opreme koja je danas predana predstavnicima Županijske bolnice Čakovec. Riječ je o 350 komada FF2 i FF3 respiratora s ventilima ukupne vrijednosti 10.000,00 kuna.

"Nakon što je u travnju Stožeru civilne zaštite Međimurske županije predana prva donacija i u kolovozu druga namijenjena Gradskom društvu Crvenog križa Čakovec, treća ovogodišnja donacija uručena je onima kojima je danas zaista najpotrebnija, zdravstvenim djelatnicima Županijske bolnice Čakovec." - naglasio je predsjednik Obrtničke komore Međimurske županije Boris Lukovnjak prilikom današnje dodjele donacije koju je preuzeo ravnatelj Županijske bolnice Čakovec doc.dr.sc. Tomislav Novinščak, koji je zahvalio Obrtničkoj komori Međimurske županije i Hrvatskoj obrtničkoj komori uz želju da i kroz nadolazeće blagdane budemo odgovorni te čuvamo i sebe i druge.

humanitarna akcija