• Zepter International novi je partner Hrvatske obrtničke komore u okviru projekta...

Zepter International novi je partner Hrvatske obrtničke komore u okviru projekta HOK Obrtnik plus, a članovima Hrvatske obrtničke komore nudi popust do 30% na sve Zepter proizvode.

Zepter International je multinacionalna kompanija koja preko trideset i pet godina proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visoko kvalitetne proizvode u službi zdravog i kvalitetnog života. Od svog osnutka, Zepter International je uspostavio vrlo visoke standarde kvalitete i postao je bitan dio života milijuna ljudi diljem svijeta.

Detaljnije informacije o pogodnostima možete pronaći na sljedećoj poveznici.

humanitarna akcija