• Webinar o poučavanju naučnika u radionici obrtnika ili poduzetnika u organizacij...

Webinar o poučavanju naučnika u radionici obrtnika ili poduzetnika u organizaciji OK Dubrovačko-neretvanske županije, OK Splitsko-dalmatinske županije, OK Šibensko-kninske i OK Zadarske županije

Pozivamo sve zainteresirane na sudjelovanje na besplatnom webinaru (online događaj na internetu) koji će se održati 26. listopada 2021. (utorak) u 13.00h u organizaciji Obrtničke komore Dubrovačko – neretvanske, Splitsko – dalmatinske, Šibensko – kninske i Zadarske županije.

Što je licencija za naučnike? Kako se izdaje? Gdje i na koji način se polaže majstorski ispit? Osnovna znanja o poučavanju učenika na naukovanju – kakav je to ispit? Državni inspektorat – koja je njihova uloga u izdavanju licencije za naukovanje?

Svrha webinara je informiranje o svim značajnim temama koje se odnose na poučavanje naučnika u radionici obrtnika ili poduzetnika. Bit ćete upućeni u sve procese koji se tiču izdavanja licencije za naukovanje, polaganje majstorskog ispita i ispita osnovna znanja o poučavanju učenika na naukovanju.

Kako je dio procesa kod licenciranja i uvid Državnog inspektorata u Vašu radionicu, u događanju će sudjelovati voditeljica službe Odjela za zaštitu na radu iz Splita gđa Emanuela Dadić.

Ako ste zainteresirani sudjelovati u webinaru, molimo da izvršite prijavu koja mora sadržavati:

• ime i prezime;
  • naziv obrta/tvrtke/ustanove;
  • e-mail;
  • kontakt (broj mobitela).

Molimo pošaljite vaše podatke na jednu od sljedećih mail adresa najkasnije do 24. listopada (nedjelja).

1. OK Dubrovačko – neretvanske županije

- e-mail:obrazovanje-du@hok.hr

Kontakt osoba: OK Dubrovačko – neretvanske županije, Jelena Svetac, savjetnica za obrazovanje, 020/323-550

2. OK Splitsko-dalmatinske županije

- e-mail: obrazovanje-st@hok.hr

Kontakt osoba: OK Splitsko-dalmatinske županije, Elizabeta Bego, savjetnica za obrazovanje, 021/470-464

3. OK Šibensko-kninske županije

e-mail: obrazovanje-si@hok.hr

Kontakt osoba: OK Šibensko-kninske županije, Nađa Baranović, savjetnica za obrazovanje, 022/311-716

4. OK Zadarske županije

e-mail: obrazovanje-zd@hok.hr

Kontakt osoba: OK Zadarske županije, Lidija Udiljak, savjetnica za obrazovanje, 023/319-224

Prije početka radionice na e-mail ćete zaprimiti link putem kojeg ćete se moći uključiti u online webinar. Okvirno trajanje webinara je 90 minuta.

Postanite mentor naučnicima; poučavanje je IN; budite dio sustava obrazovanja za vezane obrte. Učenici trebaju kvalitetne mentore, ljude od kojih mogu učiti i stjecati znanja i vještine svog budućeg zanimanja

humanitarna akcija