• VAŽNO: Ispravak i pojašnjenje popratne dokumentacije (Opis promotivnih materijal...

VAŽNO: Ispravak i pojašnjenje popratne dokumentacije (Opis promotivnih materijala HOK-a) uz Natječaj za prikupljanje ponuda za nabavu promidžbenog, tiskanog i uredskog materijala

U Natječaju za nabavu promotivnog, tiskanog, uredskog materijala, tisak majstorskih diploma te usluga odnosa s javnošću i strateškog komunikacijskog savjetovanja za HOK u 2021. objavljenog 31. prosinca 2020. godine na internetskoj stranici Hrvatske obrtničke komore https://www.hok.hr/novosti-iz-hok/hrvatska-obrtnicka-komora-prikuplja-ponude-za-nabavu-promidzbenog-tiskanog-i-uredskog-materijala-te omaškom je došlo do pogrešnog opisa za pojedine vrste materijala koje se traže (“pingvini”, priznanja, zahvalnice), u dokumentu 2_opis_promo_materijala_HOK.docx, a koji je sastavni dio natječaja.

Objavljujemo ispravljeni i nadopunjeni materijal pod 2_ opis promo materijala HOK- POJAŠNJENJA I ISPRAVAK.

Preuzimanja

humanitarna akcija