• U okviru projekta HOK Obrtnik plus, internet portal Burzahrane.hr omogućuje član...

U okviru projekta HOK Obrtnik plus, internet portal Burzahrane.hr omogućuje članovima Hrvatske obrtničke komore jednostavnu prodaju i kupnju poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda

burza hraneNutricius d.o.o. novi je partner Hrvatske obrtničke komore, a članovima Hrvatske obrtničke komore nudi jednostavnu prodaju i kupnju poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda putem internet portala Burzahrane.hr.

Koliko je važna dostupnost i jednostavna kupnja poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda putem interneta, posebno se pokazalo u ovo vrijeme u kojemu smo svi pogođeni pandemijom korona virusa. Stoga, Burzahrane.hr, kao specijalizirani internet portal, omogućuje izravno predstavljanje i povezivanje proizvođača hrane i pića s kupcima, čime se širi postojeća mreža kupaca i olakšava distribucija. Svi ugostitelji te proizvođači, prerađivači i trgovci hrane i pića mogu na jednom mjestu pronaći kupca, odnosno prodavatelja određenih proizvoda.

Članovi Hrvatske obrtničke komore ostvaruju 10 % popusta na Premium članarinu koja uključuje:
•    Profil na portalu koji funkcionira na principu vlastite web stranice
•    Besplatni promovirani izdvojeni oglas na naslovnici portala u razdoblju od 3 mjeseca
•    Mogućnost postavljanja neograničenog broja oglasa unutar odgovarajućih kategorija
•    Mogućnost pregledavanja oglasa potražnje (tko i što kupuje)
•    SMS i e-mail obavijesti o podudaranju Vaših oglasa s drugim oglasima ponude/potražnje
•    Obavijesti o nadolazećim sajmovima i festivalima na području RH i EU
•    Statistiku pregleda Vaših oglasa kako biste pratili atraktivnost svakog svog proizvoda

Uz popust na Premium članarinu, članovi Hrvatske obrtničke komore ostvaruju i popust od 50% na alate oglašavanja (newsletter, online kampanje, banner, akcijski oglasi i izdvojeni oglasi).

Za dodatne informacije posjetite Burzahrane.hr, a za ugovaranje pogodnosti obratite se na:
E-mail: burzahrane.info@gmail.com, info@burzahrane.hr
Telefon: 01/5565-810, 01/5565-811