• Promo akcija tvrtke Hennlich industrijska tehnika d.o.o u okviru projekta HOK Ob...

Promo akcija tvrtke Hennlich industrijska tehnika d.o.o u okviru projekta HOK Obrtnik plus za obrtnike vodoinstalatere

Hennlich industrijska tehnika d.o.o i Hrvatska obrtnička komora ostvaruju uspješnu suradnju u okviru projekta HOK Obrtnik plus.

Upravo na temelju dobre suradnje, tvrtka Hennlich industrijska tehnika d.o.o, uz dosadašnji redovni popust, nudi članovima HOK-a promotivnu akciju na:

Elektro akustični prislušni uređaj za detekciju curenja vode Hydrolux HL7000 sa mikrofonima ili senzorom za plin, od sada u bežičnoj verziji!

Mjesto curenja se još bolje čuje i vidi!

• Potpuno bežičan zahvaljujući Bluetooth® tehnologiji
  • Jednostavan za upotrebu sa ekranom na dodir, u bojama
  • Uvijek spreman za upotrebu zahvaljujući snažnoj punjivoj baterijiHeimlcih_uređaj
  • Ugrađen GPS prijemnik
  • Filtriranje zvukova iz okoline
  • Vremensko snimanje šuma
  • Frekventna analiza snimljenog šuma

Detaljnije informacije o uređaju:

Za sve članove Hrvatske obrtničke komore Hennlich d.o.o. daje posebne benefite:

• dodatan popust na uređaj (2%)
  • mogućnost obročnog plaćanja do 12 mjeseci, bez kamata
  • osnovna obuka za rad s uređajem na lokaciji kupca ili dr.lokaciji prema dogovoru

Akcija traje do 31. prosinca 2021. godine.

humanitarna akcija