• Poziv na Europski trening za lokalne trenere u projektu „Spremni za prava potroš...

Poziv na Europski trening za lokalne trenere u projektu „Spremni za prava potrošača“ (Consumer Law Ready)

Hrvatska obrtnička komora je nacionalni partner u projektu „Spremni za prava potrošača“ (Consumer Law Ready) koji se od 2017. provodi po istovjetnim modulima edukacije u svim državama Europske unije.

Europski trening za lokalne trenere u projektu „Spremni za prava potrošača“ (Consumer Law Ready) održat će 18. i 19. svibnja 2021. (utorak i srijeda) od 8,30 do 12,30 sati putem aplikacije Zoom.

Projekt podržava i financira Europski parlament i Europska komisija, vodi ga konzorcij BEUC, SMEUnited i EUROCHAMBRES u suradnji s nacionalnom partnerskom institucijom u svakoj državi članici EU te su treninzi za polaznike besplatni.

S obzirom da trening obuhvaća i promjene koje je doživjela legislativa iz prava potrošača na razini Europske unije od zadnje provedenih edukacija, a koje neposredno utječu i na poslovanje svih trgovaca, a posebno malih i srednjih poduzetnika (tzv. Omnibus direktiva) predlažemo da se svakako prijave i svi oni  koji su već završili prvi trening za lokalne trenere. Završetkom ovog treninga dobiva se europski certifikat koji uključuje i navedeno usklađivanje. Veći broj uključenih osoba omogućit će, nakon završenih treninga, specijalizaciju po pojedinom području iz kojeg se provodi edukacija.

Prijave se šalju na e-mail: clr@hok.hr

Za više informacija, slobodno nas kontaktirajte putem:

e-mail: clr@hok.hr
telefon: 01 4806 617; 01 4806 618 (Josip Đelagić, Suzana Kolesar)

www.consumerlawready.eu

Preuzimanja