Novosti

  • Novosti
  • OKZ obranio naslov ukupnog pobjednika na 13. Obrtničkim sportskim igrama

OKZ obranio naslov ukupnog pobjednika na 13. Obrtničkim sportskim igrama


lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb

Gotovo 500 obrtnica i obrtnika prisustvovalo je ovogodišnjim, 13. Obrtničkim sportskim igrama (OSI) u Malom Lošinju, od 07. do 10. listopada 2021. godine, gdje su pokazali svoje sportsko umijeće i duh.

Domaćin 13. OSI-a bila je Obrtnička komora Primorsko – goranske županije, a suorganizator Dubrovnik Sun d.o.o.

Sudionici su se natjecali se u sedam sportskih disciplina. Srčano se navijalo i bodrilo kuglašice i kuglaše, tenisačice i tenisače, stolnotenisačice i stolnotenisače, nogometaše, odbojkašice i odbojkaše. Snage su se odmjerile i u potezanju užeta, a preciznost natjecatelja u pikadu.

Prvo mjesto zauzela je Obrtnička komora Zagreb, drugo mjesto Obrtnička komora Primorsko goranske županije, a treće mjesto u konačnom poretku zauzela je Obrtnička komora Varaždinske županije.

Ukupno jedanaest komora osvojilo je medalje na  13. Obrtničkim sportskim igrama. Prvo mjesto ekipno je donosilo 5 bodova, drugo 4, a treće 3 boda, dok pojedinačno prvo mjesto komori donijelo 3, drugo 2, a treće mjesto 1 bod. Kad se sve zbrojilo, poredak je bio slijedeći:

Trofej Fair Play 13. Obrtničkih sportskih igara dodijeljen je najbrojnijoj sportskoj ekipi, članovima i članicama Obrtničke komore Vukovarsko-srijemske županije.

U nastavku se nalaze ukupni rezultati po sportovima:

 

ODBOJKA NA PIJESKU/MIX

ZLATO Obrtnička komora Primorsko-goranska županije

Irina Jovanović, Laura Šepuka, Piragić Refik

 

SREBRO Obrtnička komora Zadarske županije

Mirjana Marković, Kristina Golem, Mate Ikić

 

BRONCA Obrtnička komora Zagreb

Milena Kunčić, Dijana Smoljo, Terezija Horvat, Matej Gajić Buklaš

 

TENIS/žene

ZLATO Obrtnička komora Brodsko-posavske županije

Antonija Krajnović Batur

 

SREBRO Obrtnička komora Brodsko-posavske županije

Magdalena Zubak

 

BRONCA Obrtnička komora Zagreb

Dijana Smoljo

 

TENIS/muškarci

ZLATO Obrtnička komora Primorsko-goranske županije

Hrvoje Margan

 

SREBRO Obrtnička komora Zagreb

Mario Jakuš

 

BRONCA Obrtnička komora Varaždinske županije

Dražen Strmečki

 

STOLNI TENIS/žene

ZLATO Obrtnička komora Zagreb

Aleksandra Žuljević

 

SREBRO Obrtnička komora Zadarske županije    

Gordana Katulić Jakić

 

BRONCA Obrtnička komora Vukovarsko-srijemske županije

Zdenka Lovrić

 

STOLNI TENIS/muškarci

ZLATO Obrtnička komora Vukovarsko-srijemske županije

Damir Milinović

 

SREBRO Obrtnička komora Međimurske županije            

Davorin Labazan

 

BRONCA Obrtnička komora Primorsko-goranske županije

Marinko Magaš

 

PIKADO/ekipno

ZLATO Obrtnička komora Zagreb

Dijana Smoljo, Andreja Alpeza, Jelena Španiček, Dubravko Španiček

 

SREBRO Obrtnička komora Istarske županije

Sandra Derossi, Elen Bambić, Edo Matijašić

 

BRONCA Obrtnička komora Karlovačke županije

Marina Stojković, Nada Barić, Anđelko Perić

 

KUGLANJE/ekipno (Žene)

ZLATO Obrtnička komora Zagreb                                        

Andreya Alpeza, Elizabeta Cicigoj, Dijana Smoljo, Marija Subota, Milena Kunčić, Romanita Jurić, Dina Filipović

 

SREBRO Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije       

Tatjana Balog, Sanja Šelendić, Mirjana Gabaj, Silvija Vadla, Sandra Pehnec

 

BRONCA Obrtnička komora Primorsko-goranske županije                           

Snježana Šebelja Buha, Željka Bobanović, Svjetlana Antolos, Jasminka Čiča, Nataša Kučić, Dragica Starčević, Ivanka Radović

 

KUGLANJE/ekipno (Muškarci)

ZLATO Obrtnička komora Zagreb                                          

Željko Milinković, Matej Gajić - Bukljaš, Ivica Kulfa, Stjepan Pongrac, Željko Kulfa, Fran Gajić, Ante Jurić

 

SREBRO Obrtnička komora Požeško-slavonske županije                               

Ivan Dujmović, Dražen Dujmović, Gojko Bašić, Darko Janjiš, Mato Ramić, Ivan Stipić

 

BRONCA Obrtnička komora Primorsko-goranske županije                           

Slavko Čakarun, Ante Marić, Martin Jerbić, Mario Mužević, Dinko Kolić, Dragan Cvetković, Robert Fućak

 

POTEZANJE KONOPA/ekipno miješano

ZLATO   Obrtnička komora Varaždinske županije

 

SREBRO Obrtnička komore Istarske županije

 

BRONCA Obrtnička komora Primorsko-goranske županije

 

MALI NOGOMET

ZLATO   Obrtnička komora Zagreb

Tomislav Kuna, Željko Legac, Đani Likar, Zoran Brdar, Mario Horvat, Đemal Osmanović, Ivan Subota, Mario Bukovac, Antun Trojnar, Darko Horvat

 

SREBRO Obrtnička komora Primorsko-goranske županije

Mario Mužević, Dino Magaš, Marinko Magaš, Refik Piragić, Tomislav Martuslović, Antonio Matić, Anton Matić, Davor Janeš, Nikola Dlaka, Fuad Saletović

 

BRONCA Obrtnička komora Varaždinske županije

Antonio Slunjski, Darko Lončar, Tonimir Sokol, Siniša Slunjski, Darko Vincetić, Alen Klopotan, Dubravko Šrajbek, Zdenko Marenčić, Robert Horvatić




humanitarna akcija

Informacije

Hrvatska obrtnička komora
Ilica 49/II., p.p.166 10 000 Zagreb
+385 (01) 4806 666
+385 (01) 4846 610
hok@hok.hr
OIB: 96583527575

Newsletter

Prijavite se na naš newsletter.

Copyright © 2019 HOK - sva prava pridržana.