• Održan kontaktni seminar „Poboljšanje digitalnih kompetencija u obrazovanju i os...

Održan kontaktni seminar „Poboljšanje digitalnih kompetencija u obrazovanju i osposobljavanju“

U periodu od 13. 9. do 16. 9. 2022. održan je u Tallinnu, Estoniji, kontaktni seminar „Poboljšanje digitalnih kompetencija u obrazovanju i osposobljavanju“. Seminar je organiziran s ciljem da sudionicima pruži priliku da se okupe i podijele svoja iskustva te pronađu partnere za buduće projekte, kao i da unaprijede svoje vještine i znanja u okviru planiranja međunarodnih projekata na temu poboljšanja digitalnih kompetencija, posebno imajući u vidu suradnju različitih sektora i organizacija.

Hrvatska obrtnička komora već dugi niz godina aktivno sudjeluje u pripremi i provedbi Erasmus+ projekata u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te će ideje, kao i kontakte ostvarene prilikom ovog seminara iskoristiti u pripremi budućih projektnih prijedloga.

EU-logo

Preuzimanja