• 33. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika HOK a

33. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a

Logo_Kongres

33. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore

Dobrodošli na 33. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore!

Na ovoj stranici možete pronaći sve informacije o programu Kongresa te popuniti anketu o tradicionalnom stručnom skupu ugostitelja i turističkih djelatnika. Pozivamo Vas da popunite i upitnik o projektu HOK Obrtnik plus kojim imate priliku sudjelovati u posebnom darivanju koje smo za Vas pripremili.

PROGRAM

Program 33. Kongresa ugostitelja i turističkih djelatnika HOK-a možete pronaći ovdje.

ANKETA

U cilju kvalitetnije pripreme budućih događanja molimo Vas da odvojite par minuta za ispunjavanje ankete. Želja nam je da kroz Vaše odgovore bolje upoznamo Vas kao sudionika i uspješnije ispunimo Vaša očekivanja.

Anketu možete ispuniti na sljedećem linku:

UPITNIK - HOK Obrtnik plus

Hrvatska obrtnička komora (HOK) putem projekta HOK Obrtnik plus nastoji svojim članovima omogućiti kvalitetnije i povoljnije poslovanje te poticajno poduzetničko okruženje, osiguravanjem pogodnosti kod dobavljača roba i usluga iz raznih gospodarskih grana, čime se ostvaruju značaje uštede u poslovanju.

Molimo Vas da ispunite upitnik o projektu HOK Obrtnik plus te time dobijete priliku sudjelovanja u darivanju koje je za Vas pripremila Hrvatska obrtnička komora, zajedno s partnerima u projektu.

Upitnik možete ispuniti na sljedećem linku:

Hvala Vam na sudjelovanju i vidimo se dogodine!

Vaša Hrvatska obrtnička komora.

humanitarna akcija