OBAVIJEST ČLANSTVU: Svakodnevno stojimo na raspolaganju za sve vaše upite

Uvažavajući upute i preporuke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, Hrvatska obrtnička komora organizirala je za svoje djelatnike rad od kuće za vrijeme trajanja strožih mjera izolacije.

Obavještavamo vas da su vam svi djelatnici svakodnevno dostupni i na raspolaganju putem e-maila i telefona za sve upite. S obzirom na preopterećenost telefonske centrale i činjenice da su fiksni telefoni djelatnika prespojeni na njihove kućne uređaje, potrebno je pričekati izvjesno vrijeme do javljanja savjetnika pa molimo članove za strpljenje pri čekanju. Pozivamo vas da ne odustanete od poziva jer će vam se djelatnik Hrvatske obrtničke komore sigurno javiti.

Također napominjemo da pokušavamo na svaki vaš pisani upit, upućen e-mailom ili putem društvenih mreža, pravovremeno odgovoriti no moguće je da se zbog golemog broja upita dogodi propust pa vas molimo i pozivamo da ako odgovor niste dobili u roku od 48 sati, ponovite vaš upit.