• SMEunited informacija o Fondu za zaštitu intelektualnog vlasništva za MSP ove

SMEunited informacija o Fondu za zaštitu intelektualnog vlasništva za MSP-ove

Odbor EU za intelektualno vlasništvo (EUIPO) nedavno je pripremio skup namjenskih promidžbenih materijala Fonda za MSP-ove EUIPO-a 2022 na svim jezicima EU-a.

Ti materijali, uključujući transparente, role i plakate, dostupni su na njihovim internetskim stranicama i grupirani su na način koji omogućuje njihovo brzo preuzimanje i korištenje.

U okviru našeg sporazuma o suradnji s EUIPO-om te u suradnji s POK-ovima i UO-ovima, dodatno promičemo Fond za MSP-ove EUIPO-a na lokalnoj razini.

EUIPO je spreman predstaviti Fond za MSP-ove na svim jezicima EU-a na sastancima u zajedničkoj organizaciji.

EUIPO također može doprinijeti pisanim materijalima o MSP fondu za newslettere ili druge informativne materijale koje se na lokalnoj razini pripremaju članove.

EUIPO ove godine želi poboljšati njihovo približavanje MSP-ovima. Pronađite vezu posebno kreiranu za MSP-ove na stranici Fonda za MSP-ove:https://euipo.europa.eu/ohimportal/online-services/sme-fund?cmvsource=mlp-11

Za pitanja ili povratne informacije obratite se na: l.hendrickx@smeunited.eu ili s.zakari@smeunited.eu

Luc HENDRICKX

Direktor za poslovnu politiku i vanjske odnose