• Održana 1. konstituirajuća sjednica Sekcije drvoprerađivača Hrvatske obrtničke k...

Održana 1. konstituirajuća sjednica Sekcije drvoprerađivača Hrvatske obrtničke komore

U ponedjeljak 16. siječnja 2023. godine održana je 1. konstituirajuća (video) sjednica Sekcije drvoprerađivača HOK-a u mandatnom razdoblju 2022. – 2026.

Sjednici je prisustvovalo svih 8 imenovanih članova Sekcije, koje je uvodno pozdravio i predsjednik HOK-a Dalibor Kratohvil te im zaželio puno sreće u radu.

Predsjednica Sekcije u novom mandatnom razdoblju Ksenija Kolarević izrazila je zadovoljstvo što su u rad Sekcije uključeni i obrtnici iz finalne proizvodnje.

Na sjednici se raspravljalo o osnovnom problemu djelatnosti – nedovoljnoj količini drvne sirovine za obrtnike iz primarne proizvodnje putem ugovora s Hrvatskim šumama d.o.o.

Zaključeno je da će se inzistirati na što skorijem održavanju sastanka s novim predsjednikom Uprave Hrvatskih šuma te da će se dostaviti komentari na otvoreno e-savjetovanje Nacrta Odluke o načinima i uvjetima prodaje drvnih sortimenata HŠ d.o.o.

HOK Obrtnik Plus
humanitarna akcija