Zajednički nastupi međimurskih obrtnika na sajmovima u Puli i Osijeku

utorak, 09.10.2018. 12:21

ČAKOVEC - Nakon uspješnog nastupa na sajmu u Gudovcu, članovi Obrtničke komore Međimurske županije ovog vikenda svoje usluge i proizvode predstavili su na još dvije važne sajamske manifestacije.

U organizaciji Obrtničke komore Međimurske županije i uz financijsku potporu Međimurske županije troje izlagača se predstavilo na 20. Obrtničkom sajmu u Puli i četvero njih na 21. osječkom jesenskom sajmu u Osijeku.  U Puli se već tradicionalno predstavljaju Saz M iz Čakovca, Košaraštvo Pogorelec iz Kotoribe i Pećar Pergar iz Zasadbrega, dok se posjetitelji osječkog sajma mogu upoznati s proizvodima Strojarstva Škrobar iz Stanetinca, Megainga iz Čakovca, OPG-a Biber iz Podturna i drugom postavom čakovečkog obrta Saz M.

Uz izuzetno povoljne uvjete izlaganja, do kraja godine međimurske obrtnike očekuju i zajednički nastupi na sajmovima u Splitu i Križevcima.