Za predsjednika OK Požeško-slavonske županije u drugom mandatu izabran Ante Bilobrk

ponedjeljak, 22.10.2018. 10:05

POŽEGA - Na konstituirajućoj sjednici Skupštine Obrtničke komore Požeško-slavonske županije, koja je održana 18. listopada, izabrani su članovi tijela Obrtničke komore  za mandatno razdoblje 2018.- 2022. godine.

U Skupštinu Obrtničke komore izabrani su: Mile Golić, Ivan Stipić, Damir Špehar, Darko Janjiš, Klaudia Cerovac, Danijela Rezo, Tomislav Miličević, Tomislav Nikšić, Mario Tajzler, Ivana Horvatović, Nikica Marić, Željko Pojer, Davor Lepka, Zlatko Visković, Miroslav Delač i Robert Ružička.

Imenovan je Upravni odbor Obrtničke komore u sastavu: Mile Golić, Ivan Stipić, Damir Špehar, Tomislav Nikšić, Gojko Bašić, Davor Lepka i Zlatko Visković.

Imenovan je Nadzorni odbor Obrtničke komore u sastavu: Ivana Horvatović, predsjednica, Danijela Rezo, član i Miroslav Delač, član.

Za predsjednika Obrtničke komore u drugom mandatu  imenovan je Ante Bilobrk, dok su za potpredsjednike izabrani Mile Golić i Davor Lepka.

Za predstavnika u Skupštini Hrvatske obrtničke komore izabran je Mile Golić.

Odluka o prijedlogu Dragutina Ranogajca za predsjednika Hrvatske obrtničke komore u mandatu 2018.- 2022. g. usvojena je jednoglasno.