Velikogorički obrtnici dobitnici priznanja HOK-a

ponedjeljak, 12.11.2018. 9:18

VELIKA GORICA - Hrvatska obrtnička komora  povodom Dana Hrvatske obrtničke komore dodijelila je priznanja goričkim obrtnicima u 2018. godini.

Za iznimna dugogodišnja dostignuća u strukovnom obrazovanju za potrebe obrtništva, promociji obrazovanja i struke aktivnim sudjelovanjem na manifestacijama i sajmovima, doprinosu u obrazovanju mladih ljudi u strukovnom obrazovanju te uspješnu  promociju obrtništva Grada Velike Gorice i Zagrebačke županije priznanja su dobili:

Vladimir Birek, vlasnik obrta Ugostiteljski obrt GROF, Ivica Đuretić, vlasnik obrta Mesingana galanterija ĐURETIĆ, Darko Štefančić, majstor strukovni učitelj kuharstva Srednje strukovne škole Velika Gorica,  Nikoleta Kraševac Bilandžija, stručna učiteljica, mentorica Srednje strukovne škole Velika Gorica – smjer pedikeri i novinar Aleksandar Božić, za iznimnu dugogodišnju medijsku potporu obrtnicima, obrtništvu u cjelini te radu Udruženja obrtnika Velika Gorica i  cjelokupnog komorskog sustava.