Uspješno održani 17. Sportski susreti obrtnika Krapinsko-zagorske županije

srijeda, 03.04.2019. 9:35

BEDEKOVČINA - U cilju boljeg povezivanja obrtnika Krapinsko-zagorske županije, Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije svake godine tradicionalno organizira Sportske susrete obrtnika Krapinsko-zagorske županije.

Dana 30. ožujka domaćin 17. Sportskih susreta obrtnika Krapinsko-zagorske županije bilo je Udruženje obrtnika Bedekovčina. Pozdravnu riječ prisutnima su na samom početku uputili predsjednik UO Bedekovčina Stjepan Kotarski, načelnik općine Bedekovčina Darko Ban, potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško, potpredsjednik Hrvatske obrtničke komore Damir Židanić i župan KZŽ Željko Kolar koji je i otvorio susrete.

Nakon završetka natjecanja, druženje se nastavilo u Dobrovoljnom vatrogasnom domu Poznanovec, gdje su potpredsjednik HOK-a i predsjednik OKKZŽ Davor Pleško, s predsjednikom domaćina Udruženja obrtnika Bedekovčina Stjepanom Kotarskim i predsjednikom Odbora za društvene djelatnosti Mariom Petekom, podijelili pehare za postignute sportske rezultate.

Popis pobjednika natjecanja možete pronaći u prilogu.