Uručena priznanja lokalnim obrtnicima

četvrtak, 29.11.2018. 12:16

BEDEKOVČINA - Svečana sjednica Skupštine Udruženja obrtnika Bedekovčina, održana je 23. studenog. Na sjednici je usvojen Financijski plan  i Program rada Udruženja za 2019.godinu. Nakon radnog dijela Skupštine, predsjednik Udruženja obrtnika Bedekovčina Stjepan Kotarski i predsjednik Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije Davor Pleško, dodijelili su priznanja obrtnicima koji 2018. godine obilježavaju jubilarne godine rada u obrtništvu.

Za dvadeset godina u obrtništvu priznanje su primili:

Silva Jakuš, vlasnica obrta JAKUŠ proizvodnja, trgovina i poljoprivreda,

Ivan Pavlek, vlasnik obrta KEP-PAVLEK glazure i keramika

Za dvadeset i pet godina u obrtništvu priznanje su primili:

Brigita Rogan, vlasnica obrta BAN - tiskara, izrada štambilja, alata i kožne galanterije,

Lidija Hudovsky, vlasnica obrta Pletenje - trgovina "LIDIJA",

Stjepan Hrvoj, vlasnik obrta Građevinar "HRVOJ"

Antun Babić, vlasnik obrta Trgovina  "BABIĆ",

Dražen Sedak, vlasnik obrta ELEKTRO-SEDAK

Zvonko Peršin, vlasnik obrta GRADING-PER visoko i niskogradnja

Josip Tomaševski, vlasnik obrta BEDEX-SUPERTOM, obrt za trgovinu, pekarnu, turizam, ugostiteljske i turističke usluge i poljoprivredu,

Za četrdeset godina obrtništva priznanje je primio
Željko Rogan, vlasnik obrta AUTO-TAKSI

Povelju Hrvatske obrtničke komore  za izniman doprinos razvoja obrtništva i obrtničkih institucija primio je Zlatko Sente.

Zahvalnicu Hrvatske obrtničke komore za izniman doprinos strukovnom obrazovanju za potrebe obrtništva primio je Ivan Gorički.