Udruženje obrtnika Split potpisalo Sporazume o prijateljstvu s Udruženjima obrtnika Zagreb i Vukovar

petak, 11.05.2018. 15:13

Uoči svečanog obilježavanja blagdana sv. Duje, Udruženje obrtnika Split potpisalo je Sporazume o prijateljstvu s Udruženjem obrtnika Zagreb i Udruženjem obrtnika Vukovar.

Ispred tri Udruženja, Sporazume su popisali njihovi predsjednici Vilim Bujević (Split), Dražen Zovko (Vukovar) i Antun Trojnar (Zagreb).

Split 2

Sporazumi su potpisani u prostorijama Grada Splita, gdje je domaćin bio splitski dogradonačelnik, Nino Vela, a potpisivanju su prisustvovali i predsjednik Hrvatske obrtničke komore, Dragutin Ranogajec, predsjednica Obrtničke komore Splitsko-dalmatinske županije, Elida Marković i predsjednik Obrtničke komore Zagreb, Mirza Šabić.

O potpisivanju sporazuma između ova tri obrtnička udruženja razgovaralo se u više navrata tijekom proteklih susreta, a ove se godine, na zadovoljstvo svih, taj plan i ostvario. Time je već postojeća suradnja dobila i jedan formalniji oblik, koji će biti osnova za daljnje zajedničke akcije, dogovore, razmjene mišljenja, savjeta i projekata.

split 4