Udruženje obrtnika organizira 12. Festival vjenčanja

ponedjeljak, 25.02.2019. 15:07

ZADAR - Udruženje obrtnika Zadar i ove godine nastavlja s organizacijom manifestacije "Festival vjenčanja". 12. Festival vjenčanja održat će se u subotu i nedjelju, 16. i 17. ožujka 2018. godine u Arsenalu, u organizaciji s partnerima Ilirijom d.d. i Arsenalom.

I ove godine je u sklopu manifestacije pripremljen zanimljiv i sadržajan dvodnevni program za sve posjetitelje:

Subota, 16. ožujka 2019. godine

12:00 h - Prezentacija slastičara i humanitarna akcija za Udrugu Cukrići

18:00 h - Modna revija vjenčanica i svečane odjeće

- Revija cvijeća

19:00 h - party na event brodu Nada (Liburnska obala)

Nedjelja, 17. ožujka 2019. godine

12:00 h - Prezentacija sala za vjenčanja i humanitarna akcija za Udrugu Cukrići

18:00 h - Modna revija vjenčanica i svečane odjeće

- Revija cvijeća

Ulaz na festival je slobodan, a radno vrijeme je od 10:00 do 20:00 sati.

Pozivamo mladence da nas posjete i iskoriste festivalski popust kod više od 50 izlagača (salona vjenčanica, svečanih haljina, cvjećara, frizera, kozmetičara, fotografa, sala za vjenčanje i restorana, slastičara, zlatara, grafičara i dr.).

Kao i prethodnih godina, nagradnu igru za mladence osigurao je pokrovitelj, agencija Terra travel. Svi mladenci koji nas posjete na Festivalu i popune nagradni kupon/anketu mogu osvojiti putovanje u Krakov, Brno i Bratislavu, bisere Srednje Europe.

Sponzori Festivala su: Zadarska Županija, Grad Zadar, Obrtnička komora Zadarske županije, Hrvatska gospodarska komora, Kazalište lutaka Zadar, Međunarodni centar za podvodnu arheologiju u Zadru.

Medijski pokrovitelji Festivala su: 057 portal i radio, ezadar, Zadarski list, Narodni list, Antena Zadar, Vjenčanje ponuda, Radio BnM, Radio Benkovac, Diadora TV, Adriatic TV.

Vidimo se na 12. Festivalu vjenčanja u Zadru!