U Obrtničkoj komori Split održan besplatni seminar

ponedjeljak, 04.02.2019. 14:15

SPLIT - U organizaciji Hrvatske obrtničke komore dana 01. veljače 2019. godine u Obrtničkoj komori Split održan je besplatni seminar za sve zainteresirane obrtnike na temu „Priprema za završni obračun 2018. godine i Zakonske promjene na snazi od 01.01.2019. godine“.

Seminar je održala predsjednica Sekcije računovođa pri Hrvatskoj obrtničkoj komori Đurđica Mostarčić.

Zbog važnosti i aktualnosti teme seminaru je prisustvovao iznimno veliki broj obrtnika koji su do posljednjeg mjesta popunili dvoranu. Takav odaziv dokaz je da su ovakvi seminari potrebni, te da pomažu obrtnicima da se lakše snađu i prilagode svoje poslovanje zakonskim propisima. Po završetku seminara svim polaznicima dostavljena je prezentacija sa seminara putem e-maila.