Tomislav Tomičić reizabran za predsjednika OK Vukovarsko-srijemske županije

ponedjeljak, 15.10.2018. 10:21

VINKOVCI - Na konstituirajućoj sjednici Skupštine OK Vukovarsko-srijemske županije, održanoj 11. listopada, za predsjednika je ponovo izabran Tomislav Tomičić, vlasnik remenarsko-galanterijskog obrta „Toma“ iz Vinkovaca.

Za članove Skupštine imenovani su: iz UO Vinkovci Ljubica Brdar, Hrvoje Horvat, Ivica Knežević, Alen Petričević, Zlatko Matušenski, Pero Vukasović, Krešimir Španić i Zoran Štefanac, iz UO Vukovar Dražen Zovko, Jozo Stjepanović, Ivica Pravdić, Miljenka Crnjac i Igor Mihaljević- Čavara, iz UO Županja Igor Ivkić, Marija Oršolić, Mario Kružljak, Jasna Mišković i Marko Mrkonjić, a iz UO Ilok Josip Ćorić.

U Upravni odbor imenovani su: Ljubica Brdar, Ivica Knežević, Zoran Štefanac, Pero Vukasović, Igor Ivkić, Antun Omazić, Dražen Zovko, Miljenka Crnjac i Krešimir Ćorić.

U Nadzorni odbor imenovani su Jelica Miličević, Tonka Lešić i Tamara Vezmar.

Na sjednici Skupštine članovi su jednoglasno dali podršku dosadašnjem predsjedniku Hrvatske obrtničke komore Dragutinu Ranogajcu za kandidaturu obnašanja dužnosti predsjednika Komore u slijedećem mandatnom razdoblju.