Svečana dodjela majstorskih diploma

petak, 27.10.2017. 11:05

VARAŽDIN - U prostorijama Varaždinske županije, 26. listopada, održana je svečana podjela majstorskih diploma.

Podjeli diploma prisustvovao je i dožupan Varaždinske županije, Tomislav Paljak.

Prisutne je pozdravio predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije, Mario Milak te pritom naglasio: „Danas promoviramo nove majstore – obrtnike, vas 38, od čega je 11 frizera, 6 automehaničara, 3 kozmetičara, 3 elektroinstalatera, po 2 autoelektričara,  krojača ženske odjeće, kuhara i natkonobara, te po jednog autolimara, fotografa, plinoinstalatera, stolara i zidara.“

Nakon podijeljenih diploma, predsjednik Obrtničke komore Varaždinske županije još jednom je čestitao svim majstorima i naglasio kako je educiranje u obrtničkim zanimanjima danas izuzetno važno i da je to jedini put razvoja i opstanka obrtništva.