Provedeni izbori za tijela UO Vinkovci

utorak, 19.06.2018. 9:56

VINKOVCI - Izbori za tijela Udruženja obrtnika Vinkovci za mandatno razdoblje 2018.-2022., okončani su u nedjelju, 17. lipnja. Na konstituirajućoj sjednici Skupštine izabrani su predsjednica, potpredsjednik, nadzorni odbor i upravni odbor te predloženi kandidati za tijela područne Obrtničke komore Vukovarsko-srijemske županije i Hrvatske obrtničke komore.

Skupštinu čine 23 člana i to: Željka Tomić, Anica Dežić, Vedrana Majić, Andrijana Žoldin, Željko Kuterovac, Stipo Lovrinović, Ivan Klarić, Damir Milinović, Mario Orešković, Ljubica Lombarović, Dinko Lovretić, Dražen Tolušić, Domagoj Udovičić, Blaženka Omrčanin, Josip Matkovski, Katica Tolušić, Stanislav Matas, Indir Nukić, Alen Petričević, Ante Šuker, Dalibor Petričević, Marija Vukasović i Ivica Vukušić.

Jednoglasnom odlukom za predsjednicu Udruženja u mandatnom razdoblju 2018.-2022. godine izabrana je Ljubica Brdar, dosadašnja predsjednica i vlasnica Obrta VIN-STIL, obrta za proizvodnju obuće, usluge i trgovinu, Vinkovci, Mostarska 7. Potpredsjednik Udruženja je Ivica Knežević, vlasnik Obrta Hostel KRISTAL, obrta za ugostiteljstvo, usluge i trgovinu, Vinkovci, H.D. Genshera 24-F.

U Upravni odbor su imenovani: Ivica Knežević, Hrvoje Horvat, Stanislav Matas, Zlatko Matušenski, Krešimir Španić, Alen Petričević, Zoran Štefanac, Pero Vukasović, Slavica Musa, Željko Kuterovac i Dinko Lovretić.

Novi Nadzorni odbor čine tri člana i to: Marija Vukasović, Jure Rajković i Damir Milinović.

Skupština Udruženja obrtnika Vinkovci je jednoglasno predložila Tomislava Tomičića, za predsjednika Obrtničke komore Vukovarsko-srijemske županije te člana Skupštine Hrvatske obrtničke komore.

Predsjednica Ljubica Brdar je čestitala svim izabranim članovima na imenovanjima, zahvalila svima na ponovno ukazanom povjerenju i podršci te iznijela buduće smjernice rada. Pozvala je članove Skupštine da se i oni još aktivnije uključe u rad Udruženja, savjetima ali i konkretnim aktivnostima.