Poziv na seminar o održivom gospodarenju otpadom

četvrtak, 09.05.2019. 10:39

BJELOVAR - Obrtnička komora Bjelovarsko-bilogorske županije organizira besplatni stručni seminar "Pregled glavnih odredbi Zakona o održivom gospodarenju otpadom", s naglaskom na izmjene koje su stupile na snagu 15. veljače ove godine.

Seminar će se održati u dvorani Obrtničke komore Bjelovarsko-bilogorske županije, Junija  Palmotića 1, Bjelovar, u četvrtak 16. svibnja s početkom u 16:30 sati. Seminar će voditi Vesna Petrović, magistra zaštite okoliša te konzultantica i sudska vještakinja za gospodarenje otpadom, a namijenjen je svim obrtnicima, posebice onima koji u poslovanju proizvode velike količine otpada koje treba zbrinuti.

Prijaviti se možete na e-mail adresu ok.bjelovar@hok.hr ili telefonom na broj 091 2424 022.