Povodom blagdana sv. Mihovila obrtnici podijelili 800 porcija rižota

utorak, 01.10.2019. 12:47

ŠIBENIK - Svečanom svetom misom i procesijom ulicama grada proslavljen je u nedjelju blagdan svetog Mihovila, zaštitnika grada Šibenika i Šibenske biskupije. Toj svečanosti i ove godine svoj doprinos dalo je Udruženje obrtnika Šibenik i Obrtnička komora Šibensko-kninske županije.

Za sve  hodočasnike i  sugrađane  pripremljena je velika „tava“ rižota s morskim plodovima te je nakon svečane svete mise podijeljeno preko 800 porcija.

„Ovo je  poklon našem gradu i biskupiji, svim naši dragim sugrađanima sa željom da na ovaj način pridonesemo blagdanskom ozračju. Udruženje i  Komora  žele sudjelovati u svim važnim  zajedničkim trenutcima  grada i  naših sugrađana“, istaknuo je predsjednik Obrtničke komore Šibensko-kninske županije, Joso Smolić.