Potpisan sporazum o suradnji na organizaciji 26. Zagorskog gospodarskog zbora

petak, 06.07.2018. 10:35

KRAPINA - U sklopu 53. Tjedna kajkavske kulture, Krapinsko-zagorska županija, Grad Krapina, Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Krapina i Obrtnička komora Krapinsko-zagorske županije (OKKZŽ) organiziraju 26. Međunarodni sajam gospodarstva “Zagorski gospodarski zbor”.

Sajam će se  održati u dvorani i na vanjskim prostorima Osnovne škole Ljudevit Gaj Krapina, Srednje škole Krapina i izložbenim kućicama u Šetalištu hrvatskog narodnog preporoda od 6. do 8. rujna 2018. godine. Organizatori osiguravaju sve potrebne tehničke uvjete za izlaganje i prodaju proizvoda na Sajmu, a zainteresirani obrti, tvrtke i poljoprivredni proizvođači svoje prijave za sudjelovanje trebaju dostaviti do 25. srpnja.

On-line Prijave  dostupne su na web stranicama Sajma www.zgz.hr .

05. srpnja u prostorijama Gospodarske komore u Krapini HGK, sporazum o organizaciji 26. Zagorskog gospodarskog zbora potpisali su župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović te predsjednici županijske Gospodarske i Obrtničke komore KZŽ Josip Grilec i Davor Pleško.

Svi potpisnici istaknuli su ovom prilikom važnost uspješnog i kontinuiranog održavanja punih 26 godina ove najznačajnije gospodarske manifestacije na području Krapinsko-zagorske županije. Ove godine zemlja partner 26. ZGZ bit će Austrija, dok će županija partner biti Vukovarsko-srijemska županija. Bogata ponuda proizvoda i usluga izlagača uz atraktivan program te besplatne frizerske usluge obrtnica OKKZŽ i prezentaciju tradicijskih i umjetničkih obrta OKKZŽ bit će dovoljan razlog za posjet velikog broja posjetitelja ovom sajmu.