Potpisan Sporazum o sufinanciranju nastupa na sajmovima

ponedjeljak, 05.03.2018. 9:14

ČAKOVEC - Međimurski župan Matija Posavec i predsjednik Obrtničke komore Međimurske županije Boris Lukovnjak, 2. Ožujka, potpisali su Sporazum o sufinanciranju projekata i aktivnosti Obrtničke komore Međimurske županije za 2018. godinu.

Međimurskim obrtnicima se devetu godinu za redom omogućuju povoljniji uvjeti izlaganja na domaćim i međunarodnim sajamskim manifestacijama opisanim u Planu promotivnih aktivnosti Obrtničke komore Međimurske županije za 2018. godinu.

U prošloj se godini 34 izlagača predstavilo na 9 sajmova: u Virovitici, Osijeku u proljeće i jesen, Gudovcu u proljeće i jesen, Nedelišću, Puli, Splitu i Križevcima. Ukupna cijena nastupa bila je oko 62.000,00 kuna. Sve uvijete za povoljnije nastupe na sajmovima, međimurski obrtnici mogu saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije, Ivana Gorana Kovačića 4, Čakovec, tel 040 312 643, e-mail ok-cakovec@hok.hr .