Posjet sajmu "Cosmoprof 2019" u Bologni

utorak, 26.03.2019. 10:56

ZADAR - Ceh frizera i kozmetičara Obrtničke komore Zadarske županije uspješno se vratio iz posjeta međunarodnom sajmu Cosmoprof 2019 koji se održao u Bologni, od 16. do 18. ožujka.

Cosmoprof Worldwide Bologna vodeći je događaj za sektor profesionalne ljepote te međunarodna platforma za kozmetiku i wellness industriju. Na 90.000 m² izložbenog prostora predstavili su se razni sektori industrije ljepote: parfumerija i kozmetika, prirodno zdravlje, kozmetički saloni i spa, uređenje kose i noktiju te oprema za frizere i kozmetičare.

Obrtnici iz Zadarske županije, uz financijsku potporu Obrtničke komore Zadarske županije, proveli su ugodan edukativni vikend u Bologni na sajmu Cosmoprof koji je vodeći međunarodni sajam ljepote te već više od pedeset godina okuplja izlagače iz sektora kozmetike, frizerstva i wellness-a. Na sajmu je omogućeno sudjelovanje u raznim prezentacijama i radionicama koje su obrtnicima poslužile za stjecanje novih znanja.